РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000565321<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Губар Ю. П. 
Побудова моделі визначення ставки дисконту методом ринкової екстракції / Ю. П. Губар // Геодезія, картографія і аерофотознімання : Укр. міжвід. наук.-техн. зб.. - 2014. - Вип. 80. - С. 120-129. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.

Зазначено, що актуальною є проблема визначення ставки дисконту для кадастрової оцінки нерухомості населених пунктів. Ставка дисконту - найскладніша величина (характеристика), яка необхідна для визначення ринкової вартості нерухомості. Термін "ставка дисконту" (discount rate) визначила Американська спілка оцінювачів, як коефіцієнт, що його використовують для розрахунку поточної вартості грошової суми, яка буде виплачуватися у майбутньому. У випадку оцінки об'єктаа нерухомості ця ставка - це норма рентабельності на вкладений капітал. Інвестор її очікує під час одержання майбутніх доходів з урахуванням ризику одержання. Методика базується на аналізі норм прибутку, які одержуються власниками об'єктів-аналогів, що, є дуже надійним і доказовим, оскільки відображає процеси, які безпосередньо відбуваються на ринку нерухомості. Для застосування цієї методики необхідна достовірна інформація про велику кількість реальних угод продаж нерухомого майна на локальному ринку нерухомості і тому запропоновано вдосконалення методу визначення ставки дисконту, побудованого на базі статистичної обробки величин норм рентабельності об'єктів нерухомості з використанням засад ринкового методу екстракції [МСО-1, 2006; МСО-2, 2006; НС-1, 2003; НС-2, 2004]. Виконані дослідження доводять впливовість на величину ставки дисконту таких дисконтоутворювальниих чинників: віддаленості від центру міста; тип об'єкта; загальна площа об'єкта; стан об'єкта; величина об'єму необхідної реконструкції об'єкта; показник оптимальності розташування об'єкта.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-571.1-517

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29144 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського