Висвітлено стан домашньої освіти у м. Олександрівськ Катеринославської губернії та в Олександрівському повіті. Жіноча освіта у цьому регіоні поширювалася дуже повільно. Єдиний середній навчальний заклад, який готував домашніх учительок, з'явився у місті лише на початку XX ст. До його відкриття початкова педагогічна підготовка місцевих учительок відбувалася у різних середніх жіночих навчальних закладах.
Шифр НБУВ: Ж69253Пошук видання у каталогах НБУВ Повний текст Наукова періодика УкраїниДодаткова інформація про автора(ів) публікації: (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"