Гвоздик В. С. Дискусія архітекторів щодо майбутнього соцміста Південно-Східної України у 1920 - 1930-ті рр. / В. С. Гвоздик, Т. М. Бондаренко // Наук. пр. іст. ф-ту Запоріз. нац. ун-ту. - 2014. - Вип. 38. - С. 149-153. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.Розглянута систематична і поглиблена робота з містобудівництва, яка велася у двох основних напрямках. Першим з них було створення нових соціалістичних міст і робітничих селищ у зв'язку із спорудженням крупних підприємств важкої індустрії, другим - реконструкція і дальший розвиток старих промислових центрів та великих міст, що історично склалися. Досліджено дискусії основних напрямків у містобудівництві Південно-Східної України 1920 - 1930-х років, які були не схожі одна на одну. У 1930 р. в Україні вже існували прихильники трьох основних напрямків у містобудівництві: централісти, лінійники та розсипні, на які й зроблено головний акцент. Індекс рубрикатора НБУВ: Щ113(4УКР)6
Рубрики:
Шифр НБУВ: Ж69253 Пошук видання у каталогах НБУВ
Повний текст Наукова періодика України Додаткова інформація про автора(ів) публікації: (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці) ![](/irbis_nbuv/images/info.png) Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
|