РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000566051<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Іващенко К. Ю. 
Удосконалення технології гомогенізованих фруктових продуктів з використанням гідродинамічного оброблення : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.18.13 / К. Ю. Іващенко; Нац. ун-т харч. технологій. - Київ, 2015. - 20 c. - укp.

Розроблено інноваційну енергоощадну технологію виробництва фруктових гомогенізованих продуктів на основі гідродинамічного оброблення з мінімізацією втрат сировини та БАР. За результатами дослідження залежності швидкості подрібнення фруктів і ягід від тиску на виході з насосу та структурно-механічних характеристик сировини науково обгрунтовано параметри оброблення для забезпечення заданого ступеня гомогенізації оброблюваних субстратів. Вперше запропоновано використання процесу самонагрівання під час кавітації та науково обгрунтовано параметри оброблення для забезпечення промислової стерильності готового продукту. Розроблено методики розрахунку основних характеристик кавітаційного процесу в установках типу ТЕК-СМ (швидкості та тиску субстрату в різних точках потоку, тривалості циклу та кратності циркулювання) з урахуванням теплофізичних характеристик оброблюваного матеріалу для використання в технологічних та проектно-конструкторських роботах під час створення дискретно-безперервних технологічних ліній гомогенізованих продуктів. Виявлено, що підвищення тиску на виході з насосу збільшує ступінь біохімічної конверсії протопектину у водорозчинний пектин. Встановлено, що удосконалена технологія за рахунок скорочення етапності виробництва та виключення доступу кисню до оброблюваної маси забезпечує максимальне збереження пектину та поліфенолів і мінімізує втрати вітаміну С.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л961.6

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА413434 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського