РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000566095<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Пітик О. Я. 
Формування та стратегія досягнення фінансово-економічної стійкості держави за впливу зовнішньої нестабільності : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.03 / О. Я. Пітик; Львів. держ. фін. акад.. - Львів, 2015. - 20 c. - укp.

Проведено системне дослідження засад, особливостей і чинників фінансово-економічної стійкості держави за впливу зовнішньої нестабільності. Надано класифікацію моделей фінансово-економічного розвитку держав з позиції забезпечення стійкості за умов зовнішніх потрясінь. Використання таких моделей дозволило провести системний аналіз розвитку держав Балтії та України, оскільки в докризовий і кризовий періоди вони демонстрували однакові темпи зміни реального ВВП. Проведено аналіз впливу світової фінансово-економічної кризи на держави Балтії та Україну, який виявив значну кількість подібних ознак. Порівнюючи хід кризи в державах Балтії та Україні з державами-членами ЄС, зроблено висновок, що криза в них була V-подібною, тобто спад був настільки ж стрімкий, як і подальший підйом, в той час як, зокрема, Португалія і Греція перебувають в рецесії достатньо довго. Розроблено стратегію нейтралізації зовнішніх подразнень національного господарства та методику аналізу впливу економічної кризи в одній державі на фінансово-економічну стійкість іншої, яка базується не на оцінці кореляції зміни фондових індексів, а на виявленні економічної залежності держав, що розвиваються, від розвинених держав. Обгрунтовано копула-модель процесів трансмісії фінансово-економічних криз в державах Балтії та Україні, яка дозволяє перейти від одновимірних розподілів випадкових величин до спільного розподілу.


Індекс рубрикатора НБУВ: У50-97 + У9(4УКР)0-97

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА413799 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського