РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000566338<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Драновська С. В. 
Розвиток змісту навчання історії України в загальноосвітніх школах 60 - 90-х рр. XX ст. : автореф. дис. ... канд. пед. наук : 13.00.02 / С. В. Драновська; НАПН України, Ін-т педагогіки. - Київ, 2015. - 20 c. - укp.

Визначено три послідовні періоди розвитку змісту навчання історії України в ЗНЗ у другій половині XX ст.: 1959 - 1965 рр.; 1965 - 1989 рр.; 1989 - 1996 рр. З'ясовано соціально-культурні та загально-педагогічні передумови розвитку досліджуваного феноменe. Виявлено шляхи становлення та формування змісту історії України в системі шкільної історичної освіти. З'ясовано передумови та тенденції його трансформації у досліджуваних хронологічних межах. Визначено специфіку викладання питань української історії в загальному курсі вітчизняної історії в різні роки, особливості діяльності окремих педагогів та шкіл у реалізації змісту навчання. Удосконалено понятійний апарат досліджуваної проблеми, зокрема, тлумачення понять "зміст історичної освіти" та "структура змісту шкільної історичної освіти" в аутентичній методичній літературі. Набуло подальшого розвитку положення методичної науки щодо реалізації змісту навчання історії в ЗОШ другої половини XX ст. До наукового обігу залучено невідомі та маловідомі документи та матеріали, які характеризують основні напрями розвитку змісту шкільної історичної освіти в Україні в 1960 - 1990-х рр.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т. р(4УКР)2

Шифр НБУВ: РА414408 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського