РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000567911<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Кальмук І. П. 
Українознавчий зміст філософсько-культурологічного вчення В. П. Петрова : автореф. дис. ... канд. філос. наук : 09.00.12 / І. П. Кальмук; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. - Київ, 2015. - 17 c. - укp.

Проведено теоретичну реконструкцію та критичний аналіз українознавчої концепції відомого історика, філософа, археолога, мовознавця, літературознавця та письменника В. П. Петрова як складової філософсько-культурологічного вчення мислителя, її світоглядних і методологічних засад. Встановлено умови можливості теоретичного та методологічного застосування результатів цього дослідження для інституціалізації українознавчої науки як автономної предметної галузі сучасного соціогуманітарного знання. Визначено теоретичне та методологічне значення етногенетичної концепції В. П. Петрова для осмислення комплексних проблем сучасної українознавчої науки, розглянуто його вчення про ідейні джерела, складники та специфічні риси становлення української національної культури. Розкрито зміст літературно-публіцистичного проекту національного культуротворення В. П. Петрова (псевдонім - Домонтович), доведено його практичну цінність та значимість для сучасного етапу розвитку української національної культури.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю3(4УКР) + Ш5(4УКР)6-4 Петров В. П. 3

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА415109 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського