РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000568745<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Корнацька А. Г. 
Сучасні погляди на етіологію, патогенез та лікування лейоміоми матки у жінок репродуктивного віку / А. Г. Корнацька, І. І. Ракша, І. С. Колесніченко, Г. В. Чубей // Здоровье женщины. - 2015. - № 1. - С. 10-12. - Бібліогр.: 17 назв. - укp.

Зазначено, що на сьогодні накопичено великий арсенал консервативних і хірургічних методів лікування лейоміоми матки (ЛМ), які необхідно застосовувати тільки за показаннями, дотримуватись умов, протипоказань і враховувати конкретну клінічну ситуацію, а саме стан органів-мішеней - грудних залоз. Для запобігання ЛМ необхідно зберігати першу вагітність, особливо у молодих жінок, з так званою спадковою міомою. Аборт викликає ріст міоматозних вузлів і з мікроскопічних вузлів інтенсивно формуються зростаючі міоми. Слід уникати надмірного ультрафіолетового опромінення, підвищеного температурного впливу, особливо у віці після 30 років. За наявності спадкового ризику (міома матки у матері та близьких родичок) пухлина розвивається на 5 - 10 років раніше, тобто в 20 - 25 років. Продовження грудного вигодовування протягом 4 - 6 міс після пологів нормалізує вміст пролактину, який впливає на зміну гістогенезу міоми. Необхідно підкреслити, що ЛМ є результатом соматичної мутації клітин міометрія внаслідок численних пошкоджувальних чинників. Тому в основі профілактики повинні превалювати здоровий спосіб життя та збереження репродуктивного здоров'я жінок.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.714.1-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23282 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського