РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000570626<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Черниш А. Є. 
Жанрово-стильові особливості роману - біографії М. Слабошпицького "Що записано в книгу життя: Михайло Коцюбинський та інші" / А. Є. Черниш // Філол. трактати. - 2015. - 7, № 1. - С. 100-105. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Мета роботи - виявлення жанрових особливостей роману-біографії М. Слабошпицького "Що записано в книгу життя: Михайло Коцюбинський та інші", що засвідчують новітні формації у формо- та змістоструктуруванні біографічного матеріалу. На основі роману-біографії про М. Коцюбинського з'ясовано, що своєрідність жанрової "оркестровки" роману суголосна стильовим тенденціям цього твору. Множинність наративних структур спонукає до виявлення самонарації героя, гетеродієгетичної розповіді автора-наратора та гомодієгетичного наративу окремих "голосів". Хронотопіку роману М. Слабошпицького "Що записано в книгу життя: Михайло Коцюбинський та інші" становлять в основному простір рідного дому, Кононівки, Чернігова та о. Капрі, формуючи крапковану, уривчату специфіку художньої біографії. Інтертекстуальність твору представлено системою міжтекстових взаємозв'язків (пара-, мета-, архітекстуальністю).


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш5(4УКР)6-4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100384 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського