РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000574329<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Кичкирук Т. В. 
Вища економічна освіта в концепції синергетичної парадигми нелінійного мислення / Т. В. Кичкирук // Антропол. виміри філос. дослідж. : зб. наук. пр.. - 2014. - Вип. 5. - С. 47-55. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Досліджено потенційні можливості синергетичної парадигми нелінійного мислення щодо підвищення якості вищої економічної освіти (ВЕО) в Україні. На основі принципів об'єктивності, системності, розвитку досліджено проблемні моменти існування сучасної ВЕО в Україні, зумовлені як перехідним станом країни, так і загальносвітовими глобалізаційними процесами та кризами, з ними пов'язаними. Синергетична парадигма нелінійного мислення пропонується автором як перспективна альтернатива для виходу із ситуації, що склалася, для підвищення якості підготовки фахівців у сфері ВЕО. Це забезпечить умови для зростання конкурентоспроможності держави на міжнародному рівні, сприятиме підвищенню соціально-економічного стану України. Сучасна економічна освіта як форма знання і пізнання потребує активного застосування синергетичних методів для її модернізації та виведення на новий якісний рівень підготовки майбутніх фахівців-економістів. Фактично, синергетика та самоорганізація стає сучасною парадигмою розвитку та пізнання. Сучасні стратегії освіти обов'язково мають відображати ідеї та принципи синергетики.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю212.2 + У. р3(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж74194 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського