Бакович О. П. Майстри сакрального образотворчого мистецтва Західного Поділля другої половини XVIII століття / О. П. Бакович // Наук. зап. Терноп. нац. пед. ун-ту ім. В. Гнатюка. Сер. Мистецтвознавство. - 2014. - № 1. - С. 219-225. - Бібліогр.: 19 назв. - укp.Розглянуто творчість майстрів сакрального образотворчого мистецтва, які працювали на території Західного Поділля у другій половині XVIII ст., зокрема майстрів (малярів, скульпторів, різьбярів) місцевих шкіл і сусідніх регіонів. Висвітлено роботу мистецьких осередків регіону. Проаналізовано суспільну приналежність майстрів та їх творчий доробок, розглянуто підписні та датовані твори. Індекс рубрикатора НБУВ: Щ103(4УКР)4
Рубрики:
Шифр НБУВ: Ж68937:Мист. Пошук видання у каталогах НБУВ
Повний текст Наукова періодика України Додаткова інформація про автора(ів) публікації: (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці) ![](/irbis_nbuv/images/info.png) Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
|