![](/irbis_nbuv/images/db_navy.gif) Книжкові видання та компакт-диски ![](/irbis_nbuv/images/db_navy.gif) Журнали та продовжувані видання ![](/irbis_nbuv/images/db_navy.gif) Автореферати дисертацій ![](/irbis_nbuv/images/db_navy.gif) Реферативна база даних ![](/irbis_nbuv/images/db_navy.gif) Наукова періодика України ![](/irbis_nbuv/images/db_navy.gif) Тематичний навігатор ![](/irbis_nbuv/images/db_navy.gif) Авторитетний файл імен осіб
|
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000575530<.>) |
Загальна кількість знайдених документів : 1
|
Палійчук О. В. Впровадження і перші результати онкогенетичного консультування жінок у програмах ранньої діагностики та профілактики передраку і раку органів репродуктивної системи / О. В. Палійчук, Л. З. Поліщук, В. Ф. Чехун // Онкология : прил. к журн. "Эксперим. онкология". - 2012. - 14, № 3. - С. 202-207. - Бібліогр.: 21 назв. - укp.Наведено результати впровадження анкетного методу (опитувальників) для виявлення родин з агрегацією пухлинної патології. За результатами аналізу клініко-генеалогічних даних жінок з таких родин встановлено, що асоціація злоякісних пухлин у них відповідає синдрому Літа II або спадковому раку. Комплексне клінічне обстеження пробандів виявило неопластичні та передракові процеси органів жіночої репродуктивної системи. Одержані дані свідчать про результативність і доцільність використання опитувальників як простого методу скринінгу для виявлення родин з накопиченням пухлинної патології, подальшого поглибленого обстеження членів таких родин з метою доклінічної або ранньої діагностики пухлинної патології та передракових процесів. Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.71-4
Рубрики:
Шифр НБУВ: Ж14160/прил. Пошук видання у каталогах НБУВ Додаткова інформація про автора(ів) публікації: (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці) ![](/irbis_nbuv/images/info.png) Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
|
|
|