РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000575692<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Вороненко Н. Ю. 
Асоціація гіперандрогенії з сироватковими рівнями антимюлерового гормону у жінок з метаболічним синдромом і синдромом полікістозних яєчників / Н. Ю. Вороненко // Експерим. і клініч. медицина. - 2013. - № 2. - С. 136-147. - укp.

Розглянуто асоціації рівня антимюлерового гормону (АМГ) з різними гормональними та біохімічними характеристиками у жінок з синдромом полікістозних яєчників (СПКЯ), з метаболічним синдромом (MC) та у здорових. Визначено, що у здорових жінок на рівень АМГ впливають такі показники, як лютеїнізуючий гормон, адипонектин і резистин. За СПКЯ на рівень АМГ суттєво впливають рівні загального тестостерону та андро-стендіону. У разі MC на рівень АМГ суттєво впливають фолістатин, дигідроепіандростеронсульфат і лютеїнізуючий гормон. За допомогою аналізу ROC-кривої визначено пороговий рівень АМГ для діагностики гіперандрогенії, який становив 7,9 нг/мл (0,868 AUC=0,841, чутливість 73,4 %, специфічність 92,9 %).

Сравнивали ассоциации уровня антимюлерового гормона (АМГ) с различными гормональными и биохимическими характеристиками у женщин с синдромом поликистозных яичников (СПКЯ), с метаболическим синдромом (МС) и у здоровых. Определено, что у здоровых женщин на уровень АМГ влияют такие показатели как лютеинизирующий гормон, адипонектин и резистин. При СПКЯ на уровень АМГ существенно влияют уровни общего тестостерона и андростерона. При МС на уровень АМГ существенно влияют фолистатин, дигидроэпиандростерон-сульфат и лютеинизирующий гормон. С помощью анализа RОС-кривой определен пороговый уровень АМГ для диагностики гиперандрогении, который составил 7,9 нг/мл (0,868 АUС=0,841, чувствительность 73,4 %, специфичность 92,9 %).


Індекс рубрикатора НБУВ: Р712.55 + Р415.2-37

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16674 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського