РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000576140<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Чайковська Г. О. 
Підвищення стабільності структури та властивостей зміцненої стержневої арматури класу А500С при повторному нагріві : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.02.01 / Г. О. Чайковська; ДВНЗ "Придніпров. держ. акад. буд-ва та архітектури". - Дніпропетровськ, 2015. - 22 c. - укp.

Обгрунтовано визначені допустимі температури повторного технологічного нагріву, що не знижують до критичних значень механічні властивості термомеханічно зміцненої стержневої арматури класу А500С. Визначено кількісні й якісні характеристики структури, тонкої структури, фізичних і механічних властивостей зі перетину арматурного стержня в початковому стані (після термомеханічного зміцнення) та після повторних нагрівів. Поперечні перетини зміцнених арматурних стержнів діаметрами 12 - 25 мм умовно розділено на 5 типів структурних шарів (кільцевих потемнінь на травлених поперечних шліфах) і розглянуті механізми їх формування. Розроблено методики пошарового вивчення механічних властивостей, структури та тонкої структури шарів (δ ≈ 1,5 мм) методами світлової та трансмісійної електронної мікроскопії методами тонких фольг та екстракційних реплік. Встановлено ступінь знеміцнення за повторних нагрівів поверхневих, внугрішніх і проміжних структурних шарів арматурного стрижня. Визначено гранично допустимі температури повторних нагрівів (550 - 600 °С), які не призводять до критичного знеміцнення арматури, під час збереження стабільності структури сталі та допустимих механічних властивостей. Одержано дані щодо зміни ряду фізичних показників: питомого електричного опору, рівня мікронапруг, щільності дислокацій, коерцитивної сили як на зовнішніх, так і внутрішніх шарах стержнів в початковому стані та після повторних нагрівів. Запропоновано металографічний спосіб контролю механічних властивостей термомеханічно зміцненої арматури за глибиною залягання структурних шарів, що може бути використано для прискорення та здешевлення контролю механічних властивостей прокату поточного виробництва.


Індекс рубрикатора НБУВ: К222.235.1 + К621.4-1

Рубрики:
  

Шифр НБУВ: РА415633 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського