РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000576276<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Пирогов О. В. 
Фізико-технологічні основи одержання плівок діоксиду олова для базових шарів газових датчиків та фронтальних контактів сонячних елементів : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 01.04.07 / О. В. Пирогов; НАН України, Ін-т електрофізики і радіац. технологій. - Харків, 2015. - 18 c. - укp.

Вперше встановлено, що відтворюваності питомої електропровідності плівкових шарів діоксиду олова, одержаних методом нереактивного магнетронного розпилення на постійному струмі, перешкоджає зміна елементного складу поверхневого шару мішені та фазова релаксація осаджуваних плівок, що виражається в їх частковій кристалізації, яка має імовірнісний характер. Вперше показано, що наявність кисню у складі газової суміші за нереактивного магнетронного розпилення на постійному струмі не тільки стабілізує елементний склад поверхневого шару мішені та перешкоджає утворенню нижчих субоксидів у зростаючій плівці діоксиду олова, а й збільшує в них критичну товщину спонтанної кристалізації. Вперше ідентифіковано, що вологість розпилюванного газу за рахунок домішково-розмірного фактора не тільки обумовлює селективну стабілізацію аморфної фази, а й перешкоджає утворенню нижчих субоксидів в плівках діоксиду олова, одержаних магнетронним розпиленням на постійному струмі. Вперше виявлено два конкуруючих термічно активованих структурних процеси, що впливають на технічні параметри газових датчиків на основі плівок діоксиду олова, одержаних методом магнетронного розпилення на постійному струмі.


Індекс рубрикатора НБУВ: З252.8 + К964.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА415805 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського