Пасєчко Н. В. Вплив субклінічного гіпотиреозу на репродуктивну функцію жінки та ефективність його корекції / Н. В. Пасєчко, С. В. Гнат, І. І. Свистун, Л. В. Наумова // Міжнар. ендокринол. журн.. - 2015. - № 1. - С. 98-101. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.Наведено результати дослідження, у якому взяла участь 21 жінка з безплідністю та порушенням функції щитоподібної залози (ЩЗ) (рівень тиреотропного гормона (ТТГ) перевищував 2,5 мкМО/мл). Жінки одержували замісну гормональну терапію L-тироксином у рекомендованих European Thyroid Association дозах. Під час дослідження завагітніли 9 жінок (42,85 %). Одержані результати надали змогу зробити висновки: визначення функціонального стану ЩЗ є вкрай необхідним у разі планування вагітності, безплідності, фізіологічній та патологічній вагітності; замісна терапія L-тироксином є необхідною для жінок із безплідністю і жінок із рівнем ТТГ >> 2,5 мкМО/мл, які планують вагітність, та у разі перевищення максимальних значень ТТГ, рекомендованих European Thyroid Association у різні періоди вагітності. Індекс рубрикатора НБУВ: Р415.120.23-5 + Р712.5
Рубрики:
Шифр НБУВ: Ж25371 Пошук видання у каталогах НБУВ
Повний текст Наукова періодика України Додаткова інформація про автора(ів) публікації: (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці) ![](/irbis_nbuv/images/info.png) Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
|