РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000577343<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Поліщук О. І. 
Стан системи гемостазу у вагітних при загрозі пізнього мимовільного викидню на фоні метрорагії та висхідного інфікування / О. І. Поліщук, І. П. Поліщук, Н. І. Геник // Архів клініч. медицини. - 2015. - № 1. - С. 27-29. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Мета роботи - визначити стан мікробіоценозу піхви у вагітних з загрозою пізнього мимовільного викидня (ЗПМВ) за наявності хронічної метрорагії й дослідити зміни системи гемеостазу. Під спостереженням знаходилось вагітні жінки із початковим пізнім мимовільним викиднем. У дослідженні використовувались такі методи: клінічні, мікробіологічні, гемостазіологічні та статистичні. Виявлено, що у жінок у разі ЗПМВ за наявності хронічної метрорагії знижується чисельність лактобактерій і збільшується ріст облігатних та факультативних анаеробів. Причому із пролонгацією кровотечі мікроекологія піхви тільки погіршується й виникає ризик розвитку висхідного інфікування плода і, як наслідок, втрати вагітності. Висновок: локальна запальна відповідь на виникле інфікування проявляється активацією згортальної системі крові. Генералізована гіперкоагуляція на фоні зниження фібринолітичних властивостей крові призводить до розвитку хронічного ДВЗ-синдрому. У свою ж чергу більшість компонентів коагуляційного каскаду стимулюють запальну відповідь. Отже, метрорагію під час ЗПМВ слід розглядати як грізний фактор, що спричиняє зміни мікроекоситеми піхви та сприяє висхідному інфікуванню плаценти та плода й вимагає специфічних антиінфекційних заходів та використання антигеморагічних середників.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.218 + Р716.210.32

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24388 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського