РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000578112<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Рибакова Т. О. 
Сучасний стан торговельно-економічного співробітництва України з Європейським Союзом в процесі євроінтеграції / Т. О. Рибакова // Екон. вісн. ун-ту : зб. наук. пр.. - 2015. - Вип. 24/1. - С. 92-98. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Предметом дослідження є теоретичні засади й практичні аспекти торговельно-економічного співробітництва України з Європейським Союзом в процесі євроінтеграції; метою роботи є висвітлення сучасного стану торговельно-економічного співробітництва України з Європейським Союзом в процесі євроінтеграції. При проведенні дослідження використано системно-структурний підхід, метод логічного аналізу, статистичний метод, метод графічного аналізу, метод аналогій, методи спостереження і узагальнення, метод структурування. Результати дослідження полягають в тому, що на основі критичного осмислення процесу євроінтеграції України та аналізу її фактичних результатів виявлено передумови та перспективи забезпечення торговельно-економічного співробітництва України з Європейським Союзом в контексті стратегічних пріоритетів євроінтеграції. Галуззю застосування результатів є подальші наукові дослідження проблем і перспектив євроінтеграції України та її входження до глобального економічного простору; навчальний процес, зокрема, підготовка відповідних розділів підручників і навчальних посібників з курсу "Європейська інтеграція". Висновки: сучасний стан торговельно-економічного співробітництва України з Європейським Союзом в процесі євроінтеграції визначається функціонуванням поглибленої та всеохоплюючої Зони вільної торгівлі, попередні наслідки створення якої свідчать про суттєвий прогрес в переорієнтації вітчизняних експортерів на ринки країн ЄС. Зміни торговельного режиму внаслідок підписання Україною Угоди про асоціацію виявляються, насамперед, у змінах існуючих ставок імпортного мита шляхом відміни Євросоюзом імпортного мита щодо українських товарів та поступового зниження Україною імпортного мита щодо товарів з ЄС. Створення Зони вільної торгівлі забезпечить Україні відкриття Європейського ринку, досягнення відповідності українських товарів стандартам Євросоюзу, розширення доступу на ринки третіх країн, покращання інвестиційного клімату, підвищення конкурентоспроможності національної економіки.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4)843 + У9(4УКР)843

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73720 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського