РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000579603<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Волга В. О. 
Міжнародні моделі та технології мікрофінансування малого і середнього бізнесу / В. О. Волга // Бізнес Інформ. - 2015. - № 3. - С. 209-216. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

Мета роботи - порівняльний аналіз міжнародно визнаних моделей та апробованих, адаптованих і модифікованих до національних особливостей технологій мікрофінансування, визначення можливостей їх використання для становлення національної моделі. При аналізі, систематизації та узагальненні наукових праць вчених, роботи яких присвячені проблемам розвитку і становлення малого і середнього бізнесу (МСБ) в Україні, було розглянуто можливості взаємодії комерційних банків і мікрофінансових організацій (МФО) у межах окремих національних моделей мікрофінансування ("американської", "німецької" та змішаної), системи та методи оцінки і управління ризиками при здійсненні мікрокредитування, особливості трансформації МФО різних форм власності. У результаті дослідження було виявлено, що серед країн Центральної та Східної Європи найбільш ефективними (та прийнятними для України) є моделі мікрокредитування МСБ Польщі та Угорщини. Особливої уваги заслуговує також "болівійська" модель, окремі складові якої можуть бути використані з точки зору як інклюзивної розбудови національного фінансового сектора, так і форм і методів державного регулювання діяльності мікрофінансових інституцій. Доведено, що оскільки сьогодні для багатьох українських інвесторів мікрокредитування і мікроінвестиції не є пріоритетною альтернативою класичним формам інвестицій, першочерговими завданнями для державних і регуляторних органів України у найближчий час є збалансування фінансового сектора та вдосконалення законодавства. Подальший розвиток досліджень у сфері моделювання державної підтримки сектора мікрофінансування в Україні пов'язаний зі структуризацією ризиків мікрокредитування МСБ, впровадженням цільового фінансування розвитку інфраструктури фінансового ринку, усунення перешкод фінансового ринку, усунення перешкод для мікрофінансування організацій різних форм власності.


Індекс рубрикатора НБУВ: У50-131.1-93 + У9(4УКР)0-131.1-93

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського