РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000584036<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Галникіна С. О. 
Сучасні можливості контролю вугрової хвороби / С. О. Галникіна // Укр. журн. дерматології, венерології, косметології. - 2015. - № 1. - С. 73-78. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Мета роботи - визначити ефективність, безпечність і переносність терапії акне прераратом хемоміцин. Під спостереженням перебували 38 хворих на акне середнього та тяжкого ступеня. Серед пацієнтів переважали чоловіки - 26 (68,4 %). Середній вік хворих - (<$E20,9~symbol С~0,4>) року. Тривалість захворювання - від 1-го до 4-х років, у середньому - (<$E2,5~symbol С~0,5>) року. У 20-ти (47,4 %) пацієнтів діагностували середню, у решти - тяжку форму. Всіх хворих було обстежено з застосуванням загальноклінічних, мікробіологічних та імуноферментних методів. Препарат призначали протягом 12 тиж у дозі 500 мг 1 раз на добу протягом 3-х діб, потім - по 500 мг 1 раз на тиж протягом 12 тиж. Уже протягом перших 4-х тиж терапії препаратом хемоміцин у 32-х (84,2 %) пацієнтів спостерігали значне покращання, а саме - зниження кількості уражених ділянок шкіри. Максимальний ефект вдалось одержати лише через 8 тиж терапії. В усіх пацієнтів відзначено покращання стану шкіри. У 3-х (7,9 %) пацієнтів очищення відбувалося повільно і під час лікування з'являлися нові елементи, проте ці хворі також завершили 12-тижневу терапію. Висновки: встановлено, що хемоміцин є безпечним та ефективним препаратом з мінімальною побічною дією. Вчасне й адекватне призначення препарату хемоміцин з урахуванням ступеня тяжкості акне, механізму дії та можливих побічних ефектів препарату є можливим одержання позитивних клінічних результатів, сформувати стійку ремісію та уникнути психоемоційних розладів у хворих.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р608.1-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23543 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського