РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000584967<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Prusov D. 
Aspects of the influence assessment of the new construction during the reconstruction of urban territory areas in the dense building conditions = Вплив нового будівництва та реконструкції ділянок на стійкість території в умовах щільної забудови / D. Prusov // Вісн. Нац. авіац. ун-ту. - 2013. - 56, № 3. - С. 91-97. - Бібліогр.: 96 назв. - англ.

Показано, як будівництво у великих містах за умов щільної забудови впливає на стійкість прилеглих територій, змінює їх рівновагу і викликає значні зміни в напружено-деформованому стані будівель і споруд прилеглої забудови (ПЗ). Розглянуто аспекти створення методології аналізу стійкості ділянок міської території під час реконструкції за умов щільної забудови для досліджень зони її впливу, одержання обгрунтованих результатів досліджень, укріплення грунтових масивів (ГМ), проектування огороджувальних конструкцій, проведення безпечної реконструкції територій на основі законів нелінійної механіки грунтів, нелінійної теорії пружності та пластичності з підключенням апарату нелінійного програмування та взаємодії твердих деформівних тіл з неоднорідними ГМ на основі вдосконалення існуючої математичної моделі ГМ, що знаходяться у взаємодії зі спорудами ПЗ, з урахуванням їх різних фізико-механічних характеристик і просторових структур, які суттєво впливають на напружено-деформований стан як конструкцій зміцнення ГМ, основ і фундаментів прилеглих будівель та споруд, так і на збереження існуючої ПЗ в цілому. Увагу приділено прогнозуванню можливих наслідків, що є актуальною проблемою сучасного містобудування та територіального планування.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н581.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70861 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського