РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000587821<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Ремньова Л. М. 
Концептуалізація парадигмальних зрушень у системі фінансового менеджменту під впливом глобальних мегатрендів економічного розвитку / Л. М. Ремньова, Ю. В. Ніколаєнко // Наук. вісн. Полісся. - 2015. - Вип. 2. - С. 139-147. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

Розглянуто вплив світових мегатрендів економічного розивитку (глобалізації, фінансіалізації, інформатизації, інтелектуалізації, соціалізації) на фінансову систему як об'єкт управління. До основних наслідків такого впливу віднесено: появу якісно нових послуг, фінансових продуктів та фінансових інструментів; видозміну механізмів та обсягів надання фінансових послуг в умовах підвищення фінансових ризиків, посилення нестабільності та циклічності розвитку фінансових ринків, загрози світових фінансових криз; складність у досягненні рівноважного стану фінансової системи через розбалансованість грошових потоків і відриву грошової маси від реального забезпечення; ущільнення простору та зменшення витрат часу на проведення міжнародних фінансових операцій, івіртуалізаціяі фінансових інструментів та об'єктивне підвищення потреби у захисті від кіберзагроз; перетворення фінансового менеджменту у реальний драйвер ефективності відтворювальних процесів, впровадження нових ідей та інновацій; необхідність переорієнтації фінансових потоків на сталий розвиток та пошук нових критеріїв ефективності інвестиційної та фінансової діяльності економічних суб'єктів в системі "природа - виробництво - суспільство". Зроблено висновок щодо зміни концептуальних засад формування нової парадигми фінансового менеджменту в ХХI ст. До основних принципів формування системи фінансового менеджменту у змінюваному глобальному середовищі віднесено: домінування парадигми цінності як основи вартісно-орієнтованого фінансового менеджменту; пріоритет адаптивного фінансового управління змінами за фазами циклів; визнання в якості основного критерію ефективності максимізації операційних грошових потоків; підвищення ролі фінансових менеджерів у вирішенні агентських конфліктів; трансформація інформації, знань та інновацій в основний ресурс фінансового управління; необхідність розробки стратегій сталого управління фінансами.


Індекс рубрикатора НБУВ: У526,0-212.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73620 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського