РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000588550<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Яновський Ю. П. 
Особливості біології та шкідливості вічкової галиці (Thomasiniana oculiperda Rubs.) і захист від неї саджанців яблуні в розсаднику Лісостепу України / Ю. П. Яновський, С. В. Суханов, В. П. Гричанюк // Вісн. Полтав. держ. аграр. акад.. - 2015. - № 1/2. - С. 32-35. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Наведено результати досліджень з уточнення біологічних особливостей вічкової галиці (Thomasiniana oculiperda Rubs.) у розсаднику яблуні в зоні Лісостепу України. Встановлено, що зимують личинки в грунті на глибині 4 - 5 см, відродження яких спостерігається в кінці першої - на початку другої декади квітня, а залялькування - в кінці другої - на початку третьої декади квітня. Літ дорослих самок відбувається у другій половині травня - першій половині червня. Через 8 - 10 днів з'являються личинки, які пошкоджують 29,8 - 37,7 % защеплених бруньок ("вічок"). За вегетаційний період шкідник розвивається у трьох поколіннях. Для розвитку одного покоління шкідника необхідна сума ефективних температур від 274,3, до 290,6 °C (нижній поріг складає 15,6 °C). Вивчено технічну ефективність застосування препаратів у захисті цієї культури від шкідника. Встановлено, що для зниження її шкідливості необхідно застосовувати інсектициди "Моспілан", РП (0,2 кг/га), "Каліпсо" 480 SC, КС (0,25 л/га), "Сумітіон", КЕ (2,5 л/га), "Гловіс", СК (1,5 л/га), "Дурсбан" 480, к.е. (2,0 л/га), "Золон" 35. к.е. (3,0 л/га), "Ланнат" 20, РК (1,2 л/га) та Пірінекс 480, КЕ (2,0 л/га).


Індекс рубрикатора НБУВ: П468.6 + П491.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69944 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського