РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000590092<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Левадна Л. О. 
До проблеми прорізування зубів у дітей / Л. О. Левадна // Перинатология и педиатрия. - 2015. - № 2. - С. 47-51. - Бібліогр.: 17 назв. - укp.

Мета роботи - виявити основні зміни в організмі дитини, які супроводжують прорізування молочних зубів. При обстеженні дітей використовувалися дані анамнезу та лабораторна діагностика. Спостерігалося 30 дітей віком від 6 місяців до 2 років, в яких прорізувалися молочні зуби. Установлено, що в більшості дітей виявлявся симптомокомплекс прорізування молочних зубів, який включав підвищення температури тіла, послаблення випорожнень, нежить. Окрім того, у всіх обстежених дітей відмічались слинотеча, плаксивість, порушення сну, неспокій, зниження апетиту. Такі явища переважно спостерігалися в дітей, які мали патологічний перебіг антенатального та інтранатального періодів. При оцінці лабораторних даних у дітей у загальному аналізі крові виявлялося підвищення ШОЕ в межах 15 - 17 мм/году 12 (60 %) дітей, лейкоцитоз зі зсувом лейкоцитарної формули вліво - у 10 (50 %) дітей, лімфоцитоз - у 8 (40 %) дітей. Такі зміни пов'язані, ймовірніше, з особливостями функціонування та становлення імунної системи. Усі діти, батьки яких звернулися стосовно скарг у своїх дітей на нежить, були оглянуті ЛОР-лікарем, який не виявив жодної гострої патології з боку даної системи. Висновки: прорізування зубів є фізіологічним процесом і в більшості дітей не викликає жодних серйозних ускладнень та скарг. Діти з будь-якими скаргами в період прорізування зубів повинні бути оглянуті лікарем для виключення патології та для її своєчасного лікування.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.665.621.050

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16694 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського