РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000593667<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Шлапак І. П. 
Лихоманка невідомого генезу як прояв системних захворювань сполучної тканини / І. П. Шлапак, М. В. Бондар, Л. А. Харченко, І. М. Цвик // Зб. наук. пр. співробітників НМАПО ім. П. Л. Шупика. - 2015. - Вип. 24, кн. 2. - С. 38-45. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Під лихоманкою невідомого генезу (ЛНГ) розуміють стан підвищення температури тіла до <$E38,3~symbol Р~roman C> і вище, яка зберігається протягом тижня і довше, та незважаючи на проведення повного комплексу діагностичних досліджень, етіологія лихоманки залишається не встановленою, або тривала лихоманка протягом 3-х тижнів поза лікувального закладу. Наведено дані Українського медичного центру інтенсивної терапії сепсису (УМЦІТС) щодо оптимізації методів діагностики системних захворювань сполучної тканини (СЗСТ), первинною маніфестацією яких була лихоманка невідомого генезу (ЛНГ). Ретроспективний аналіз 66-ти історій хвороб пацієнтів, що поступали в УМЦІТС з діагнозом ЛНГ протягом 2011 - 2014 рр. показав, що у 18,18 % випадків причиною лихоманки були СЗСТ. З метою оптимізації алгоритму діагностики СЗСТ як причини ЛНГ були досліджені та статистично оброблені анамнестичні, клінічні дані, результати лабораторних і інструментальних методів дослідження, які використовувались у хворих з СЗСТ для діагностики причини ЛНГ.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р341.22 + Р252.620 + Р251.262

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70307 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського