РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000593812<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Михальський В. М. 
Особливості керування матричними перетворювачами для досягнення високої якості вхідних і вихідних параметрів / В. М. Михальський, Т. В. Мисак, В. М. Соболєв, С. Й. Поліщук, В. В. Чопик, І. А. Шаповал // Пр. Ін-ту електродинаміки НАН України. - 2015. - Вип. 41. - С. 5-12. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

У відділі перетворення та стабілізації електромагнітних процесів досліджено особливості керування матричними перетворювачами для досягнення максимальних значень коефіцієнта передачі напруги в координатах вхідного та вихідного зсуву фаз. Показано, що векторний підхід до синтезу ковзного режиму забезпечує високу якість вихідної напруги з мінімальною кількістю комутацій і форму струму мережі, наближену до синусоїдальної. Обгрунтовано застосування швидкодіючого спостерігача вхідної напруги матричного перетворювача, що надає змогу уникнути небажаних комутацій за керування матричним перетворювачем у ковзному режимі. Розроблено стратегію модуляції та алгоритм безпосереднього керування сукупністю коефіцієнта передачі напруги та коефіцієнта передачі реактивної складової вхідного струму у функції вихідного зсуву фаз шляхом прямого задання необхідних параметрів просторових векторів керуючих функцій. Наведено результати моделювання.


Індекс рубрикатора НБУВ: З264.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69973 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського