РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000596668<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Анфілова М. Р. 
Ефективна терапія мікробної екземи / М. Р. Анфілова // Укр. журн. дерматології, венерології, косметології. - 2015. - № 4. - С. 81-85. - Бібліогр.: 21 назв. - укp.

Мета роботи - оцінка ефективності та безпеки застосування препарату пімафукорт у комплексному лікуванні різних форм мікробної екземи. Було обстежено 16 хворих на мікробну екзему (9 чоловіків та 7 жінок) віком від 32-х до 76-ти років. Поширеність і тяжкість дерматозу, а також ефективність терапії оцінювали за допомогою індексу EASI. Результати лікування оцінювали на 7-у, 10-у і 20-у добу лікування. Практично одразу після початку лікування (на 2-й день) усі пацієнти відзначали значне зменшення свербежу, набряклості і припинення мокнуття в осередках запалення. Через 7 днів після початку лікування було відзначено розрішення переважної більшості папульозних, пустульозних і везикульозних висипань, поширення патологічного процесу зупинялося. До 10-го дня повністю регресували вияви піодермії у вогнищах, значно зменшилася вираженість місцевої запальної реакції. До моменту завершення терапії (через 20 днів) індекс EASI в середньому зменшився в 4,7 разу у порівнянні з вихідним показником у досліджуваній групі. Висновки: застосування топічного комбінованого препарату пімафукорт є високоефективним у разі мікробної екземи. Склад препарату (мікронізований гідрокортизон має швидкий протизапальний ефект, відсутність резистентності до натаміцину і вища у порівнянні з класичним гентаміцином ефективність неоміцину сприяє ерадикації збудників уже на 10-ту добу терапії) забезпечує виражену місцеву активність за мінімального ризику небажаних побічних місцевих і системних ефектів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р601.31-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23543 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського