РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000596794<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Шарапова О. М. 
Розподіл рецепторів до лектину зародків пшениці в яєчках щурів після опромінення їх електромагнітним полем та вживання настоянки ехінацеї пурпурової / О. М. Шарапова, Е. Г. Топка // Галиц. лікар. вісн.. - 2015. - 22, 3 (ч. 2). - С. 106-108. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

В проведеному науковому дослідженні визначено деякі дані щодо накопичення WGA+-peuerrropiB до лектину зародків пшениці в структурах яєчок щурів, які опромінювались електромагнітним полем високої напруги низької частоти з наступною імуностимуляцією 7 % спиртовою настоянкою ехінацеї пурпурової. Представлено дані щодо накопичення WGA+-penenTopiB в цитоплазмі клітин Лейдіга та Сертолі, ядрах сперматогоній, волокнах інтерстицію і ендотелії судин. Визначений розподіл рецепторів до лектину зародків пшениці в складі міжклітинної речовини інтерстицію, на мембранах клітин фібробластів, фіброцитів, тучних клітин, лімфоцитів, атакож у складі їх внутрішньоцитоплазматичних включень в залежності від інтенсивності їхнього забарвлення. У тварин експериментальної групи після опромінення електромагнітним полем (далі - ЕМП) і вживання ехінацеї пурпурової визначається помірний розподіл WGA+-рецепторів у всіх досліджуваних структурах, особливо виражений в складі волокон та міжклітинної речовини інтерстицію та на базальній мембрані сім'яних канальців досліджуваних щурів. В інтерстиції сім'яників спостерігається високий рівень експресії рецепторів до лектину WGA протягом майже усього періоду спостереження. Експериментально доведено, що вплив ехінацеї пурпурової викликає в сім'яниках опромінених щурів активацію процесу сперматогенезу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р696.61-29

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69358 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського