РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000598161<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Тюріна Н. М. 
Управління санацією промислових підприємств: теоретичні аспекти та процеси практичної реалізації / Н. М. Тюріна, Н. С. Карвацка, Т. В. Назарчук // Наук. вісн. Нац. гірн. ун-ту. - 2015. - № 4. - С. 128-135. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Мета роботи - поглиблення теоретико-методичних положень процесів управління санацією та розробка практичного інструментарію їх впровадження на промислових підприємствах. Теоретичною та методологічною основою розробки механізму санації промислових підприємств і моделі моніторингу виконання плану санації були наукові концепції, теоретичні розробки вітчизняних і зарубіжних учених у сфері управління підприємством за умов кризи, методи логічного узагальнення та економіко-математичного моделювання. Проведено теоретичні та аналітичні дослідження процесу відновлення діяльності промислових підприємств за допомогою санаційних процедур. Проаналізовано науково-методологічне забезпечення процесу санації, вивчено досвід практичного провадження справ про банкрутство та умов санації промислових підприємств. Обгрунтовано необхідність подальшого розвитку існуючого методичного забезпечення виконання санаційних процедур з посиленням його практичної адаптації на підприємствах. Визначено авторське трактування сутності поняття "санація підприємства", її мету та завдання. За результатами проведених досліджень сформовано організаційно-економічний механізм управління санацією промислових підприємств, в якому визначено загальні підходи до управління та реалізації процесу санації та важелі контролю за його виконанням. Для досягнення поставлених цілей розроблено модель моніторингу реалізації плану санації на промислових підприємствах. Наукова новизна - розвиток і поглиблення теоретичних і методичних положень санації промислових підприємств. Розроблено комплексну систему результативної санації підприємства, запропоновану у вигляді організаційно-економічного механізму. На відміну від існуючих підходів, реалізація запропонованого механізму передбачає узгодження пріоритетних інтересів підприємства з інтересами суб'єктів зовнішнього середовища, внутрішнє збалансування діяльності, відновлення економічного потенціалу та створення передумов для сталого розвитку підприємства в довгостроковій перспективі. Розроблено модель моніторингу виконання санації, що базується на фіксації відхилень фактичних тенденцій зміни економічних показників діяльності підприємств від сформованої еталонної системи.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-932.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16377 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського