РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000598286<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Перцов І. В. 
Клініко-діагностичні паралелі ізольованих і поєднаних пошкоджень судин та нервів кінцівок / І. В. Перцов // Медицина неотлож. состояний. - 2015. - № 6. - С. 63-67. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Помилкова та несвоєчасна діагностика пошкоджень магістральних судин, особливо поєднаних, має тяжкі наслідки і знижує шанси на збереження кінцівки й відновлення її функції, а також збереження життя травмованому. Мета роботи - провести паралелі між ізольованими та поєднаними пошкодженнями судинно-нервових структур з метою оптимізації своєчасної діагностики та проведення повноцінного відновного хірургічного лікування. В основу роботи покладено аналіз результатів обстеження 103-х хворих із пошкодженнями судинно-нервових структур кінцівок. Для визначення особливостей діагностики поєднаних пошкоджень кінцівок у гострому періоді травми проведено порівняння двох груп: I (n = 51) - з ізольованими пошкодженнями судин; II (n = 52) - з поєднаними пошкодженнями судин та нервів. За тяжких ступенів шоку має бути настороженість щодо поєднаних пошкоджень кінцівок. Серед обстежених, які мали поєднані ушкодження, за клінічними ознаками до оперативного втручання діагностовано пошкодження нервів лише в 30,8 % випадків, під час операції - у 48,1 % випадків. Пошкодження магістральних судин у типових зонах апріорі треба вважати поєднаним з пошкодженням нервових стовбурів до того моменту, поки травма нервів не буде виключена. Своєчасна повноцінна діагностика надає змогу обирати оптимальні реконструктивні хірургічні втручання у корисні для відновлення функції кінцівки терміни.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р458.198-4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25344 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського