РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000598674<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Мілай А. О. 
Особливості та наслідки проведення грошово-кредитної політики ФРС США в умовах світової економічної кризи / А. О. Мілай // Екон. вісн. Нац. техн. ун-ту України "КПІ" : зб. наук. пр.. - 2014. - Вип. 11. - С. 91-96. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Досліджено процес розгортання кризи в фінансовому секторі економіки США наприкінці 2007 р. і початку 2008 р. Проаналізовано шляхи підтримання банківської ліквідності за умов кризового стану. Зроблено висновок, що внаслідок небувалого масштабу фінансової кризи яка охопила банківську систему США, ефективне використання традиційних інструментів забезпечення поточної ліквідність та платоспроможності банківських установ є неможливим. Проаналізовано основні особливості умов в яких приймалось рішення про впровадження принципово нового підходу до проведення грошово-кредитної політики ФРС по забезпеченню стабільності фінансового сектору США та національної економіки в цілому, політики, яка в подальшому одержала назву - політики кількісного пом'якшення (QE - Quantitative easing). Проаналізовано чинники які призвели до необхідності впровадження QE 2 та QE 3. На основі аналізу дається загальна оцінка політики кількісного пом'якшення та визначаються наслідки її проведення для світової фінансової системи. Проаналізовано наслідки масштабної емісії ФРС США. Визначено, що за умов паперового валютного стандарту можливо локалізувати інфляцію виключно в межах фондового ринку та ринку деривативів. А це, як відомо, надає можливість суспільству оцінювати її наслідки виключно позитивно. Зроблено висновок про те, що зростання фондових індексів в 2013 р., більш ніж на 25 %, є саме результатом грошової емісії та проявом інфляції на відповідних фінансових ринках.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(7СПО)262.10-97

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72699 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського