РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000599128<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Пономарчук В. С. 
Функциональная подвижность глазодвигательной системы и лабильность зрительного анализатора у больных с миопией высокой степени / В. С. Пономарчук, К. П. Павлюченко, Кефи Найссан // Офтальмол. журн.. - 2013. - № 2. - С. 30-35. - рус.

Изучено состояние функциональной подвижной глазодвигательной системы и лабильности зрительного анализатора (критической частоты слияния и появления мерцания) в разнообразных кинетических режимах - горизонтальном, вертикальном и хаотическом у больных с неусложненной формой миопии высокой степени. Выявлено снижение показателей функциональной подвижной глазодвигательной системы в хаотическом режиме на 0,21 Гц (13,6 %) в сравнении с вертикальным и горизонтальным режимом у больных миопией высокой степени, тогда как при бинокулярном исследовании степень снижения функциональной подвижной глазодвигательной системы сложила 0,4 Гц (28,6%). Показатель критической частоты слияния мерцания во всех трех режимах был одинаковым как при монокулярном, так и при бинокулярном исследованиях, и равнялся 36,6 Гц. Показатель критической частоты появления мерцания сложил 34 Гц, что ниже показателя слияния в среднем на 2,6 Гц (6 %).

Вивчено стан функціональної рухомості окорухової системи та лабільності зорового аналізатора (критичної частоти злиття та появи мерехтіння) в різноманітних кінетичних режимах - горизонтальному, вертикальному та хаотичному у хворих з неускладненою формою міопії високого ступеня. Виявлено зниження показників функціональної рухомості окорухової системи у хаотичному режимі на 0,21 Гц (13,6 %) порівняно з вертикальним і горизонтальним режимом у хворих міопією високого ступеня, тоді як за бінокулярного дослідження ступінь зниження функціональної рухомості окорухової системи склав 0,4 Гц (28,6 %). Показник критичної частоти злиття мерехтіння в усіх трьох режимах був однаковим як за монокулярного, так і за бінокулярного дослідження, та дорівнював 36,6 Гц. Показник критичної частоти появи мерехтіння склав 34 Гц, що нижче показника критичної частоти злиття приблизно на 2,6 Гц (6 %).


Індекс рубрикатора НБУВ: Р670.211.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22499 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського