РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000599806<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Кушнірук В. М. 
Розробка та валідація методики кількісного визначення амізону / В. М. Кушнірук, В. А. Георгіянц, Н. Ю. Бевз // Зб. наук. пр. співробітників НМАПО ім. П. Л. Шупика. - 2015. - Вип. 24, кн. 5. - С. 332-336. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Амізон - вітчизняний противірусний лікарський препарат, який належить до групи ненаркотичних анальгетиків та проявляє протизапальну, жарознижувальну, аналгетичну дію та імуномодулювальний інтерфероногенний ефект. Актуальним є розробка та валідація методики кількісного визначення амізону з подальшим її включенням до монографії фармакопеї. Мета роботи - розробка та вивчення валідаційних характеристик методики кількісного визначення амізону в субстанції. Експеримент був проведений на субстанції амізон (серія AMI09-11) на базі кафедри фармацевтичної хімії Національного фармацевтичного університету. Аналітичні дослідження проводили за допомогою методу кислотно-основного титрування у неводному середовищі; ваги лабораторні "AXIS" ANG 200 (Польща) і мірний посуд класу А. Розроблено методику кислотно-основного у неводному середовищі кількісного визначення амізону та вивчено валідаційні характеристики: правильність, прецизійність, лінійність. Одержані результати надають змогу рекомендувати дану методику для аналізу амізону з допуском вмісту діючої речовини <$Esymbol С~1~%>. Висновки: розроблено методику кислотно-основного у неводних розчинниках кількісного визначення амізону. Вивчено валідаційні характеристики запропонованої методики за основними параметрами - лінійність, правильність, прецизійність.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р281.811.6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70307 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського