РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000600556<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Кузнєцов С. І. 
Комплексне очищення газових викидів теплоенергетичних підприємств від пилу, двооксиду сульфуру і монооксиду карбону : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 21.06.01 / С. І. Кузнєцов; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". - Київ, 2015. - 24 c. - укp.

Розроблені теоретичні основи, технології й обладнання щодо нових методів санітарного очищення газів застосовано до підприємств, які викидають у повітря пил, двооксид сульфуру та монооксид карбону. Запропоновано апарати для уловлювання пилу: циклонно-ротаційний пиловловлювач може працювати автономно й очищувати гази, які не мають початкового струму, він утримує пил менш, ніж 10 мкм. Встановлений у пиловловлювачі ротор здійснює й інші функції: пиловловлювач може працювати автономно й очищувати гази, які не мають початкового струму; працюючи як відцентрова форсунка, тонко розпилює рідину, що сприяє найбільш ефективному уловленню пилу. Одночасно він забезпечує рівномірне, кругове зрошення першої та другої частини апарата, що необхідно для змивання пилу, який налипає. Це особливо важливо за уловлювання пилу, який спроможний забивати обладнання. В інших випадках апарат може працювати у сухому режимі без зрошення, змінюючи швидкість обертів ротора, є можливість регулювати струм пиловловлювача. Розроблено метод та апарат для знешкодження стічних вод текстильних підприємств газами, які відходять від ТЕЦ. Запропоновано новий спосіб та обладнання для очистки промислових газів, що відходять від монооксиду карбону. Розроблено склад та засіб нанесення високоефективного Zn-Cu-Cr каталізатора на трубчаті носії для очистки промислових об'ємів газів забруднених монооксидом карбону.


Індекс рубрикатора НБУВ: З370.2-526

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА416788 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського