РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000600708<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Бартусяк П. М. 
Реактивація філософії Ляйбніца у творах Жиля Дельоза : автореф. дис. ... канд. філос. наук : 09.00.05 / П. М. Бартусяк; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. - Київ, 2015. - 19 c. - укp.

Мета дослідження - виявлення статусу та специфіки історико-філософського складника у філософському вченні Ж. Дельоза та відображення цих статусу та специфіки у його інтерпретаціях ляйбніціянства. Наведено підставу для пошуку особливої історико- філософської концепції в ученні Ж. Дельоза. Відкрито концепцію реактивації як складник вчення Ж. Дельоза. Доведено, що вона є повноцінним історико-філософським методом, а також, що тлумачення філософії Ляйбніца у творах французького філософа є одним зі способів її застосування. Показано, що інтерпретація філософії Ляйбніца є лише одним із численних прикладів застосування методу реактивації Ж. Дельозом. Виокремлено найістотніші риси реактиваційної методології й усі наявні у творах Ж. Дельоза її різновиди. Виявлено, що результатом застосування історико-філософського методу реактивації у творах Ж. Дельоза є перетворення деяких концептів, термінів і понять ляйбніціянства на інтегральні частини власного Дельозового вчення.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю3(4ФРА)6

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА417335 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського