РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000602102<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Сутула В. О. 
Щодо сучасних організаційних інновацій у системі фізичного виховання студентської молоді / В. О. Сутула, Л. С. Луценко, О. І. Булгаков, А. Х. Дейнеко, А. В. Сутула, В. В. Шутєєв // Слобожан. наук.-спорт. вісн.. - 2016. - № 1. - С. 99-106. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Мета роботи - вивчення ставлення студентів до існуючої у вишах України системи фізичного виховання та оцінка можливих наслідків реалізації наказу Міністерства освіти і науки України від 26 січня 2015 р. N 47 і відповідних роз'яснень і рекомендацій щодо нього, викладених у листі Міністерства освіти і науки України N 1/9-1126 від 13.03.15 р. Для досягнення поставленої мети проведено опитування студентів 1 - 4 курсів (n = 757) одного з факультетів Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого. Проаналізовано медичні картки студентів, журнали обліку навчальної роботи з фізичного виховання студентів, журнали обліку роботи спортивних і оздоровчих секцій. За час навчання у вишах у переважної більшості студентів інтерес до занять фізичними вправами не знижується. 88,6 % студентів відмічають необхідність проведення у вишах занять з дисципліни "Фізичне виховання". Більшість із них (80,2 %) оберуть дисципліну "Фізичне виховання", якщо вона буде за вибором, а 71,9 % свідомі того, що для підтримки належного рівня їх фізичного здоров'я їм необхідно займатися фізичними вправами 4 - 6 год на тиждень. Зроблено висновки, що позитивний результат функціонування існуючої системи фізичного виховання студентської молоді проявляється в тому, що у переважної більшості студентів за час навчання інтерес до занять фізичними вправами не знижується. Ефективна модернізація системи фізичного виховання студентської молоді є можливою, по-перше, за рахунок використання існуючих гендерних відмінностей в інтересах до занять фізичними вправами у студентів. По-друге, за рахунок належним чином організованих занять зі студентами, віднесеними за станом здоров'я до підготовчої (10,9 %), спеціальної (19,1 %) медичної груп і груп лікувальної фізичної культури (3,4 %). У разі винесення занять із фізичного виховання студентів у розділ факультативних, виникнуть суттєві проблеми з відвідуванням студентами таких занять.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч481.354

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70281 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського