РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000602405<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Усачова О. В. 
Сучасні клінічні особливості ієрсиніозу у дітей / О. В. Усачова, Є. А. Сіліна, О. В. Конакова, Т. М. Пахольчук // Соврем. педиатрия. - 2015. - № 4. - С. 48-52. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Мета роботи - визначити діагностично значущі показники, симптоми та синдроми ієрсиніозу у дітей на підставі аналізу перебігу захворювання за сучасних умов. Проведений аналіз результатів серологічного обстеження 125 позитивних до Y. enterocolitica дітей Запорізької області та проаналізовано клініко-лабораторні дані 31 дитини, хворої на ієрсиніоз, що викликаний Y. enterocolitica. Серед серопозитивних до Y. enterocolitica та хворих дітей домінували пацієнти старші за 6 років (98 - 78,4 %; p << 0,05). Ієрсинії не належать до високоімуногенних збудників, і у більшості інфікованих (46,4 %) виробляється невелика кількість антитіл (титр 1:200). У більшості хворих з перших днів захворювання відмічаються симптоми інтоксикації, які тривало утримуються (<$E9,5~symbol С~3,9> діб), домінує диспептичний синдром, який супроводжується тривалими болями у животі. Наявність та виразність екзантеми та артралгічного синдрому варіювали залежно від форми хвороби. Висновки: труднощі діагностики ієрсиніозу обумовлені як відсутністю специфічних ознак захворювання у інфікованих пацієнтів, так і низькою імуногенністю самого збудника. Кожний випадок тривалої лихоманки у дитини повинен розглядатися як вірогідний випадок ієрсиніозу із подальшим проведенням специфічного дослідження.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.514.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24603 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського