![](/irbis_nbuv/images/db_navy.gif) Книжкові видання та компакт-диски ![](/irbis_nbuv/images/db_navy.gif) Журнали та продовжувані видання ![](/irbis_nbuv/images/db_navy.gif) Автореферати дисертацій ![](/irbis_nbuv/images/db_navy.gif) Реферативна база даних ![](/irbis_nbuv/images/db_navy.gif) Наукова періодика України ![](/irbis_nbuv/images/db_navy.gif) Тематичний навігатор ![](/irbis_nbuv/images/db_navy.gif) Авторитетний файл імен осіб
|
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000602476<.>) |
Загальна кількість знайдених документів : 1
|
Крушельницька Н. В. Вплив pH середовища на здатність формувати мікробні біоплівки мікроорганізмами, які виділені з доїльного устаткування та молока сирого / Н. В. Крушельницька // Наук.-техн. бюл. Ін-ту біології тварин та Держ. н.-д. контрол. ін-ту ветпрепаратів та корм. добавок. - 2013. - Вип. 14, № 3/4. - С. 82-86. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.Наведено результати досліджень щодо впливу водневого показника (pH) середовища на здатність формування мікробних біоплівок та їх щільність мікроорганізмами, виділеними із доїльного устаткування та молока сирого. Встановлено, що збільшення або зменшення pH середовища беззаперечно впливає на процес формування біоплівок бактеріями. Мікрофлора доїльного устаткування та молочного інвентарю під час проведення санітарної обробки мийно-дезінфікуючими засобами зазнає впливу лужного та кислого середовища. При цьому формування біоплівок бактеріями в кислому середовищі є слабшим, ніж у лужному. Це свідчення того, що застосування для санітарної обробки розчинів з певним pH є ефективним способом запобігання формуванню мікробних біоплівок. Індекс рубрикатора НБУВ: П817.328
Рубрики:
Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ Додаткова інформація про автора(ів) публікації: (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці) ![](/irbis_nbuv/images/info.png) Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
|
|
|