РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000603230<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Шматковська Т. 
Альтернативні варіанти вибору методів калькулювання собівартості за стадіями життєвого циклу продукції в системі управління необоротними активами підприємства на інноваційних засадах / Т. Шматковська // Наук. вісн.. - 2016. - № 1. - С. 189-203. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Виявлено, що одна із головних стадій процесу управління активами передбачає управління прибутками, одержаними від експлуатації активів. З цією метою запропоновано здійснювати калькулювання собівартості продукції та управління активами на всіх стадіях життєвого циклу продукту. Основною перевагою калькулювання за стадіями життєвого циклу є врахування до- та післявиробничих витрат, що сприятиме керівництву у достовірному визначенні ціни виробу. На першій стадії життєвого циклу (ЖЦ) продукції рекомендовано застосовувати таргет-костинг. На другій стадії ЖЦ запропоновано застосовувати кайзен-костинг. Таким чином, стає можливим зниження витрат на виробництво до відповідного рівня, встановленого підприємством. На третій стадії ЖЦ продукції запропоновано застосовувати бенчмаркінг витрат, що сприятиме підприємству у використанні зразків прогресивного досвіду інших суб'єктів господарювання, знизивши витрати та підвищуючи прибутковість діяльності. Запропоновано здійснювати управління активами підприємства з урахуванням методу калькулювання за стадіями ЖЦ, оскільки інтегрований підхід до оптимізації ЖЦ, починаючи з концептуальної розробки до виведення з експлуатації та списання, надає можливість зібрати повний обсяг необхідної аналітичної інформації щодо активу і, таким чином, забезпечити вчасне прийняття управлінських рішень щодо збалансування ризиків, витрат і доходів від використання активів підприємства.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)229.0-146.8

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72117 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського