РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000603531<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Варес Я. Е. 
Застосування компресійних гвинтів при проведенні остеосинтезу нижньої щелепи у фронтальному відділі / Я. Е. Варес, І. Я. Ломницький, Н. І. Яремчук // Новини стоматології. - 2016. - № 1. - С. 8-11. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Проаналізовано дані літератури та результати використання компресійних гвинтів для фіксації кісткових уламків у фронтальному відділі нижньої щелепи. Обстежено та прооперовано 10 пацієнтів із травматичними ушкодженнями фронтального відділу нижньої щелепи, кісткові уламки яких фіксували компресійними гвинтами ("Synthes" та "Stryker", Швейцарія) за алгоритмом, рекомендованим Всесвітньою асоціацією черепно-щелепно-лицевого остеосинтезу (AO CMF). Операцію гвинтового остеосинтезу та розташування гвинтів планували з урахуванням наявних топографо-анатомічних умов на підставі аналізу ортопантомограм і тривимірних комп'ютерних реконструкцій ("PointNix", Корея) пацієнтів. В усіх 10 випадках результати лікування були задовільними. Забезпечення жорсткої фіксації уламків та їх компресії дозволило відмовитись від застосування додаткової міжщелепної іммобілізації та розширити показання до збереження зубів у щілині перелому. Компресійний гвинтовий остеосинтез є перспективним способом хірургічного з'єднання кісткових уламків, що характеризується малоінвазійністю, відносною простотою у застосуванні з мінімальною кількістю інструментарію, однак потребує глибокого знання топографо-анатомічних особливостей щелепно-лицевої ділянки для уникнення ушкоджень суміжних структур (коренів зубів, нижньощелепного каналу тощо) під час остеосинтезу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р665.830.882-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15068 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського