РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000606889<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Купін А. І. 
Інформаційна технологія для групової діагностики асинхронних електродвигунів на основі спектральних характеристик та інтелектуальної класифікації : [монографія] / А. І. Купін, Д. І. Кузнєцов. - Кривий Ріг : Чернявський Д. О., 2016. - 196 c. - Бібліогр.: с. 181-196 - укp.

Розглянуто типові структури інформаційно-діагностичних комплексів та функції інформаційно-програмного забезпечення. Проаналізовано актуальність створення інформаційних технологій для забезпечення процесу моніторингу поточного стану асинхронних електродвигунів. Виконано огляд наявних методів технічної діагностики асинхронних електродвигунів та проаналізовано причини та види ушкоджень асинхронних двигунів (АД). Досліджено спектральні залежності параметрів асинхронних електродвигунів. Розглянуто необхідність реалізації системи ідентифікації АД перед процесом моніторингу його поточного стану з метою підвищення якості розпізнавання аварійних режимів роботи та моніторингу АД у комплексі (декілька одиниць одночасно). Для підвищення показника ефективності інформаційної технології групового моніторингу поточного стану АД запропоновано використовувати статистичний коригувальний коефіцієнт. Розроблено методи та моделі обробки інформації, які дозволяють автоматизувати процес моніторингу поточного стану АД, а також метод параметричної ідентифікації АД в електромережі. Виконано аналіз впливу кількості характерних частот на час навчання у пакеті NeuroSolution з використанням структури багатошарового персептрону, мереж Кахонена та Хопфілда. Проведено дослідження з вибору оптимальної структури синапсних зв’язків нейронної мережі. Для розроблюваної системи моніторингу на основі розглянутих різновидів систем для побудови підсистеми логічного виводу запропоновано використання багаторівневої нечітко-нейромережевої гібридної системи, яка складається із підмереж нейромережевої та нечіткої логіки. Наведено результати практичної реалізації нової інформаційної технології. Описано алгоритм створення програмного забезпечення та структуру даних бази даних і бази знань. Наведено результати промислових випробувань на підприємствах м. Кривий Ріг.


Індекс рубрикатора НБУВ: З261.632-082.05

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА803379 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського