РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000607442<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Міщенко Т. М. 
Моделювання електромагнітних процесів в тяговій мережі при пакетному русі швидкісних поїздів / Т. М. Міщенко // Електрифікація трансп.. - 2015. - Вип. 9. - С. 50-61. - Бібліогр.: 28 назв. - укp.

Зазначено, що впровадження швидкісного руху поїздів на залізницях України можливо лише після ретельних досліджень електромагнітних та електроенергетичних процесів у пристроях системи тягового електропостачання. Останнє, в свою чергу, можливо тільки методом моделювання, зокрема імітаційного, оскільки на сьогоднішній день швидкісний рух поїздів в Україні відсутній, тому експериментальні дослідження неможливі. Розроблено імітаційну модель електромагнітних процесів в системі Matlab (Simulink), які відбуваються в тяговій мережі змінного струму, за пакету руху швидкісних поїздів, і за рахунок моделювання визначено напругу на струмоприймачі електровозу, його струм, а також фідерний струм і втрати потужності в тяговій мережі за різних параметрів руху поїздів. Застосовано методику імітаційного моделювання (в системі Matlab) поїзної ситуації на міжпідстанційній дільниці за різних варіантів кількості поїздів у пакеті і відстані між поїздами. Розраховано напругу на струмоприймачах електровозів в пакетах, їх струм, а також струм та втрати міцності на ділянці тягової мережі за пакетного руху швидкісних поїздів, зі швидкістю 200 км/год. У розробленій імітаційній моделі процесів в системі тягового електропостачання вперше запропоновано ідентифікаційну модель електрорухомого складу (електровозу) змінного струму.


Індекс рубрикатора НБУВ: О217.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100718 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського