РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000609634<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Кенс К. А. 
Ретроспективний аналіз віддалених результатів хірургічного лікування дітей із синдромом гострої калитки / К. А. Кенс, Р. А. Наконечний, А. Й. Наконечний // Соврем. педиатрия. - 2016. - № 1. - С. 137-138. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Мета роботи - визначити тактику та розробити патогенетично обгрунтовані підходи до лікування, оцінити сучасні методи діагностики шляхом вивчення віддалених результатів хірургічного лікування дітей із гострими захворюваннями яєчок (ГЗЯ). У зрілому віці обстежено 440 пацієнтів, які лікувалися з приводу ГЗЯ (ураження гідатид яєчка та його придатка, перекрут яєчка, травми органів калитки, гострі орхоепідидиміти) у дитячому віці. У першу групу ввійшли 157 пацієнтів, яких оперували до 24 год від моменту захворювання, у другу - 283 пацієнти, яких оперували пізніше 24 год. Для визначення стану яєчок і його придатка використано: пальпаторне обстеження органів калитки, УЗД з ефектом Доплера, гормональні дослідження, діагностику еякуляту. Аналіз віддалених результатів хірургічного лікування хворих на ГЗЯ виявив залежність від часу, що минув з моменту виникнення захворювання, до проведення оперативного лікування, а також високу частку різноманітних відхилень розвитку статевої системи - 20 %. Найбільш частими наслідками перенесеного ГЗЯ є гіпоплазія яєчка та сперматопатія. Зроблено висновки, що підліткам, які досягли пубертатного віку, з метою визначення функціонального стану органів калитки, необхідно проводити комплексне клініко-лабораторне обстеження.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.696.61-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24603 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського