РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000611107<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Дєєв В. В. 
Вітряна віспа у дітей: особливості патогенезу, клініки, лікування : автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.13 / В. В. Дєєв; НАМНУкраїни, Ін-т епідеміології та інфекц. хвороб ім.Л. В. Громашевського. - Київ, 2015. - 20 c. - укp.

Зазначено, що вітряна віспа належить до найбільш поширених інфекційних захворювань дитини та характеризується за сучасних умов, реструктуризацією в бік тяжких та ускладнених форм, особливо у дітей перших трьох років життя та у підлітків. Встановлено, що вітряна віспа у більшості (97,2 %) хворих, перебігає в типовій, середньотяжкій (76,9 %) формі, у 2,8 % пацієнтів перебігає в атипових формах, серед яких відзначається пустульозна, геморагічна та бульозна форми захворювання. У 45,2 % хворих зареєстровано розвиток ускладнень. Серед ускладнень реєстрували приєднання вторинної бактеріальної інфекції, неврологічні ускладнення, гепатит, тромбоцитопенію, ураження статевих органів у вигляді епідідімо-орхіту, сальпінго-офориту. Виявлено дисбаланс з боку основних про- та протизапальних цитокінів у вигляді підвищення рівня IL-4 в 5 разів, IL-1β в 2,9 раза, IL-6 в 7 разів, зниження рівня IL-2 в 2,2 раза, TNF-α втричі (р<0,05), що характеризує напруженість противірусної імунної відповіді організму дітей хворих на вітряну віспу і є проявом переважання прозапальних процесів у хворих.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.514.22

Шифр НБУВ: РА418943 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського