РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000612028<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Грідчін С. В. 
Субмукозна міома матки: тактика лікування та відновлення репродуктивної функції / С. В. Грідчін // Здоровье женщины. - 2016. - № 2. - С. 148-149. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Мета дослідження - підвищення ефективності діагностики та лікування субмукозної міоми матки у жінок репродуктивного віку на підставі вивчення клініко-ехографічних, ендокринологічних та імуногістохімічних особливостей, а також розроблення та впровадження удосконаленого алгоритму діагностичних, лікувально-профілактичних та реабілітаційних заходів з використанням сучасних ендоскопічних технологій і спрямованої медикаментозної корекції. Проведено клініко-морфологічне обстеження 60 жінок, яким виконано консервативну міомектомію. Вони були розподілені на дві групи залежно від методики реабілітаційних заходів. У комплекс проведених методів дослідження входили: клініко-лабораторні методи діагностики; УЗД органів малого таза; гістероскопія; роздільне діагностичне вишкрібання слизової оболонки каналу шийки матки та порожнини матки з подальшим морфологічним дослідженням; імуногістохімічні методи вивчення біомолекулярних маркерів. Проведений аналіз найближчих і віддалених результатів субмукозної міомектомії засвідчив, що міомектомія є доцільним та ефективним хірургічним методом лікування. Використання менш інвазивних ендоскопічних доступів за вдосконаленим алгоритмом зумовлює більш сприятливий період, скорочує терміни перебування пацієнток у стаціонарі, що у поєднанні з гормонотерапією, призначеною з урахуванням імуногістохімічних досліджень ендо- та міометрія, нормалізує менструальну функцію і створює сприятливі умови для реалізації репродуктивної функції жінки.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.714.1-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23282 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського