РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000612362<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Kushkevych I. V. 
Dissimilatory sulfate reduction in the intestinal sulphate-reducing bacteria = Дисиміляційна сульфатредукція кишковими сульфатвідновлювальними бактеріями / I. V. Kushkevych // Біол. студії. - 2016. - 10, № 1. - С. 197-228. - Бібліогр.: 75 назв. - англ.

Вивчення кишкових сульфатвідновлювальних бактерій, здійснюваного ними процесу дисиміляційного відновлення сульфату, накопичення гідроген сульфіду, а також їхньої ролі у запальних захворюваннях кишечника, в тому числі виразкових колітах, у тварин і людини дедалі частіше привертає увагу вчених. Нові можливості для вивчення запального захворювання кишечника й оцінка ефективності його лікування є надзвичайно актуальною проблемою сучасної біології та медицини. У цьому огляді на основі даних сучасної літератури та результатів власних досліджень коротко характеризовано ці бактерії й описано їхній механізм дисиміляційної сульфатредукції. Подано характеристики субстратів кишкових сульфатвідновлювальних бактерій і термодинамічних властивостей їхніх донорів електронів. Особливу увагу приділено механізму й етапам дисиміляції сульфату, зокрема ензимів, що залучені у цей процес. На основі власних результатів представлено узагальнену схему дисиміляційного відновлення сульфату, що відображає активність кожного з ензимів у цьому процесі. Описані фізіологічні та біохімічні параметри є важливими для більш детального розуміння процесу дисиміляції сульфату в кишечнику людини і тварин, а також для вивчення механізмів дії антимікробних профілактик та терапії проти конкретних компонентів, залучених у патогенез захворювання. Це також може бути важливим для розуміння механізмів захворювань кишечника і для оцінки ефективності його лікування.


Індекс рубрикатора НБУВ: Е422.17 + Р264.863

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100193 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського