РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000614438<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Chrabaszcz I. 
Tramway traction substation miniaturization. Selected issues = Мініатюризація підстанції міського трамвайного транспорту. Окремі питання / I. Chrabaszcz, M. Dudzik, J. Prusak, W. Stec // Електрифікація трансп.. - 2014. - Вип. 7. - С. 54-59. - Бібліогр.: 9 назв. - англ.

Перевезення міським електричним транспортом (трамваями), протягом понад століття, були ефективним засобом пасажирського транспорту в великих і маленьких міських районах Польщі. В даний час Польща має 14 трамвайних мереж, які експлуатуються 16-ма підприємствами, трамваї працюють в 11 воєводствах. На вулицях Кракова, електричні трамваї з'явились 16 березня 1901 р. З технічної точки зору головна перевага трамваїв є їх низький попит на енергію у порівнянні з іншими механічними транспортними засобами (особливо для пасажирських легкових автомобілів). Екологічні фактори проявляють себе в особливо вигідному світлі. Трамваї у місті не забруднюють атмосферу будь-якими вихлопними газами (наприклад С02). Крім того, цей вид транспорту працює на основі національних енергетичних ресурсів (робота електростанцій на основі бурого вугілля і кам'яного вугілля) і з цієї причини експлуатаційні витрати менш чутливі до коливань цін на нафту на світовому ринку. Особливістю цього виду транспорту є те, що трамваї (а також інші транспортні засоби на електротязі) вимагають постійної подачі енергії, що надається із спеціалізованої системи живлення. Це викликано тим, що вони не є автономними, як звичайні транспортні засоби, оскільки не володіють власним джерелом енергії.


Індекс рубрикатора НБУВ: О828(4ПОЛ)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100718 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського