РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000614893<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Четверіков Б. В. 
Методи опрацювання аерокосмічних та картографічних матеріалів для відображення об'єктів історичного середовища : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.24.01 / Б. В. Четверіков; Нац. ун-т "Львів. політехніка". - Львів, 2015. - 19 c. - укp.

Розглянуто теоретичні засади та можливості застосування космічних знімальних систем високого та надвисокого просторового розрізнення для картографування об'єктів історичного середовища. Проаналізовано методи вивчення історичних об'єктів на основі архівних картографічних матеріалів та даних дистанційного зондування, що дозволило сформулювати перелік основних завдань, які ставляться перед картографуванням історичних об'єктів культурної спадщини. На підставі експериментальних досліджень математичних моделей геометричної корекції зображень надвисокого просторового розрізнення доведено, що найкращі показники СКП для знімків, відзнятих з супутників GeoEye-1 и Quick Bird, одержуємо за математичними моделями RPC та DLT. Проаналізовано історичні межі Бабиного Яру та прилеглих до нього Караїмського, Мусульманського, Християнського та Єврейського кладовищ, що існували з 1924 - 1969 рр. на основі архівних аеро- та картографічних матеріалів. Запропоновано методику створення історичних ситуаційних картографічних матеріалів засновану на поєднанні інтерпретаційних можливостей архівних аерознімків і письмових свідчень очевидців історичних подій. Запропоновано та описано методику автоматичного визначення руйнацій історично вагомих споруд в межах містобудівної ситуації внаслідок стихійного лиха.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д131.1 + Д174.27

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА419461 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського