РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000615012<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Єремєєв І. В. 
Обгрунтування параметрів технології зневоднення вугільних шламів на високочастотних грохотах : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.15.08 / І. В. Єремєєв; ДВНЗ "Нац. гірн. ун-т". - Дніпропетровськ, 2015. - 20 c. - укp.

Вирішено актуальне наукове завдання щодо вдосконалення процесу механічного зневоднення вугільних шламів (ВШ) нефлотаційної крупності на основі розробки технології віброущільнення шару матеріалу на кінцевій стадії процесу та створення для неї високочастотного грохота з різнопохилими ділянками робочої поверхні. На базі теоретичних досліджень розроблено фізичну модель процесу зневоднення ВШ на віброгрохоті, яка містить явища переходу в'язкої суспензії у в'язкопластисний та далі у в'язкопружнопластичний матеріал за рахунок відповідно згущення, концентрації й ущільнення, та математичну модель віброущільнення шару матеріалу на кінцевій стадії процесу зневоднення, яка враховує його реологічні властивості. У результаті лабораторних і промислових досліджень встановлено закономірності переходу в'язкої вугільної суспензії у в'язкопластичний та далі в'язкопружнопластичний матеріал, на підставі яких розроблено удосконалену технологію зневоднення ВШ нефлотаційної крупності, а для її впровадження створено високочастотний грохот з різнопохилими ділянками робочої поверхні та запропоновано технічні рішення щодо модернізації існуючих високочастотних грохотів. Впровадження удосконаленої технології зневоднення ВШ дозволило одержати економічний ефект 6,8 млн грн щорічно.


Індекс рубрикатора НБУВ: И411.3 + И417.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА419522 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського