РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000615673<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Куцевляк В. Ф. 
Обгрунтування застосування остеопластичних автологічних біоматеріалів у регенерації кісткової тканини / В. Ф. Куцевляк, В. І. Куцевляк, І. В. Циганова // Імплантологія. Пародонтологія. Остеологія. - 2016. - № 2. - С. 16-19. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Мета роботи - вивчити в експерименті регенеративні можливості кісткової тканини залежно від кількості та природи введених автологічних стовбурових клітин. В експериментальних дослідженнях з вивчення впливу автологічних стовбурових клітин кролика, одержаних з кісткового мозку та жирової тканини, на загоєння дірчастих дефектів альвеолярного відростка розміром 0,027 см<^>3 було використано 32 кролики-самці породи шиншила віком 1 рік масою 3,0 +- 0,2 кг, тварин було розподілено на 8 серійних груп по 4 кролики в кожній. Результати: на 42-гу добу остеогенних тканин у групах із введенням СККМ було на 14 % більше, а на 90-ту добу втричі більше, ніж у групах з СКЖТ. Після введення 500 тис автологічних СКЖТ з коллапаном Л у дефект розміром 0,027 см<^>3 у період з 42-ї до 90-ї доби визначалася суттєва якісна зміна темпів остеогенезу в структурі регенерату, що призвело до значного збільшення новоутворених кісткових структур (з 44 до 85 %). Введення 500 тис автологічних СККМ з коллапаном Л за 90 діб призвело до відновлення гістологічної структури нижньої щелепи кролика. Висновки: застосування автологічних стовбурових клітин має значні переваги над традиційними хірургічними методами, що підтверджується прискоренням процесів регенерації кісткової тканини альвеолярного відростка.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р251.254.24 + Р665.4-6 с03

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25689 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського